Eğitim Birimleri

Ortaokul Eğitim Sistemimiz

Öğrencilerimizi 21. yüzyılın gerektirdiği bilgi ve becerilere sahip, Dünya ile konuşan, Dünya ile çalışan, Dünya ile yarışan liderler olarak geleceğe hazırlamayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda, eğitim birimlerimiz tarafından,  MEB müfredatına uygun şekilde, üniversitemizin danışmanlığında geliştirilen ve eğitim dünyasındaki yeni gelişmeler ışığında sürekli güncellenmekte olan ortaokul eğitimimiz ile akademik başarının önündeki tüm engelleri kaldırıyoruz ve ulusal sınavlardaki başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda da varlık gösteren öğrenciler yetiştiriyoruz

Okul Birimleri

Anasayfa   Eğitim Birimleri   Ortaokul   Okul Birimleri
 

Revir

Okulumuzda öğrencilerimize hizmet veren nitelikli bir revir, doktor ve hemşire bulunmaktadır. Rahatsızlanan öğrencilerimiz müdür yardımcısı tarafından revire yönlendirilir. Veliye hastalığın hikâyesi ve tedavi süreci ve hakkında hemen bilgi verilir. Veliden izin alınarak ilaç verilir. Öğrencinin alması gereken ilaçlar, ilaç etiketi ile beraber revire gönderildiğinde ilaç kullanımı düzenli şekilde takip edilir. Ayrıca tüm sağlık geçmişi kayıt altına alınır ve rutin aşı programı takip edilir.

Kütüphane

Okulumuzda, içerisinde klasikler, ders kitapları, süreli yayınlar, gazeteler ve güncel yayınların da yer aldığı 10.000 kitaplık kütüphane bulunmaktadır. Ayrıca internet bağlantısı vardır. Dileyen öğrencilerimiz kütüphaneye üye olarak istedikleri kadar kitap alıp okuyabilirler. En fazla kitap okuyan öğrencilerimiz her ay okul müdürümüz tarafından Kitap Kurdu olarak tüm okul önünde ödüllendirilir.

Konferans Salonu

Öğrencilerimizin performanslarını sergilemek, tiyatro ve diğer sanat gösterilerimizi sergilemek, gruba hitabet, kalabalık önünde sunum yapmak gibi çalışmalara mekan olan konferans salonumuzu ayrıca öğrencilerimizi spor, sanat, bilim ve iş dünyasının önemli kişileri ile bir araya getirip tanıştırmak ve onları rol model almalarını sağlamak amacıyla düzenlediğimiz etkinliklerde kullanırız .

Güvenlik

Okullarımızda okul, öğrenci, öğretmen ve diğer çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak üzere 24 saat aralıksız olarak çalışan kamera sistemimiz vardır. Deprem, yangın, sel vb. konularda özel eğitimli güvenlik birimimiz mevcuttur.

&
 

Paylaşın