26 Ocak 2018

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ HATAY FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ VE ANADOLU LİSESİ 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA AÇILIYOR

2018-2019 eğitim öğretim yılında Hatay’da eğitime başlayacak Bahçeşehir Koleji Hatay Fen ve Teknoloji Lisesi ve Anadolu Lisesi, BUEK Başkanı Enver Yücel’in katıldığı toplantıyla tanıtıldı. Antakya Savon Otel’de gerçekleşen tanıtım toplantısına Enver Yücel’in yanı sıra Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, Bahçeşehir Koleji Hatay Kampüsü Kurucu Temsilcisi Serdal Aslan ile çok sayıda basın mensubu katıldı.

"İrfan Ordusu Olarak Ordumuzun Yanındayız"

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel, Hatay'da düzenlediği toplantıda, Afrin'e yönelik Türk Silahlı Kuvvetleri'nin başlattığı “Zeytin Dalı” harekâtına ilim irfan ordusu olarak tam destek verdiklerini söyledi.

Hatay'da bu büyük eğitim yatırımını yapmaktan mutluluk duyduklarını belirten Yücel, "Bölgede önemli gelişmeler var, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Afrin'e girdi. İnşallah iyi bir sonuç alınacağına inanıyorum. Bizler de irfan ordusu olarak ordumuzun yanındayız, yatırımlarımızı yapmaya devam ediyoruz" dedi.

"Savaş Var Gitmeyin Diyenler Oldu"

 Türkiye'nin hemen hemen her noktasında kampüsler açarak nitelikli eğitimi daha çok çocuğa ulaştırmak için çalıştıklarını söyleyen Yücel, "Ordumuzun Afrin'e girişiyle bizlere geri tehlikeli olabileceği için geri dönmemizi tavsiye edenler oldu ama biz aksine irfan ordusu olarak her noktada olacağız. Ne pahasına olursa olsun olacağız. Türkiye'nin her noktasına kaliteli eğitim götürmek amacındayız, çünkü her çocuk iyi ve kaliteli eğitim alma hakkına sahiptir. Dolayısıyla keşke bölge bir sakinleşse de o bölgede 'Barış Üniversitesi' kurabilsek. Tüm sorunların eğitimle düzeleceğine inanıyorum bu nedenle eğitim yatırımlarımızı devam ettirmek için gece gündüz çalışıyoruz. İrfan ordusu olarak silahlı kuvvetlerimizin yanındayız, buradayız" diye konuştu.

&
 
 
 

Paylaşın